ייעוץ הדרכה וליווי ארגונים בבניית תוכניות ארוכות טווח,
לשיפור בריאות העובד.

יום ספורט, שבוע בריאות וחוג יוגה, מעלים את המודעות ומספקים מידע חשוב, אבל בדרך כלל, לא באמת מחוללים שינוי משמעותי באורח חייו של העובד. רק תוכניות מובנות וארוכות טווח, ישמרו על מודעות לאורך זמן ויספקו כלים באמצעותם יוכל העובד לבצע שינויים משמעותיים שישפרו את מצב בריאותו ויקטינו את הסיכון לחלות.  זאת תוך כדי יצירת מסגרת תומכת, מעודדת ומתמרצת במקום העבודה.

למה כדאי להשקיע בבריאות העובד?
לעובדים עם עודף משקל, בעלי תזונה לקויה, שאינם עוסקים בפעילות גופנית, יש סיכוי גדול יותר לחלות, הם פחות ערניים, פחות מרוכזים ופחות יעילים. מקום שישמור על עובדים בריאים, יסבול פחות מהיעדרויות בעקבות מחלה, ויזכה בעובדים נמרצים יותר, שלא נרדמים אחרי ארוחת הצהריים, רגועים יותר, ומצליחים להתרכז לאורך זמן.

מי בונה את התוכנית?
התוכנית נבנית בשילוב עם צוות מחלקת משאבי אנוש, הדרכה ורווחה של הארגון, בהתאם לצרכים, למטרות ולתקציב הארגון. תהליך הבניה מתחיל במיפוי המאפיינים של העובדים, הרגלי התזונה והפעילות הגופנית שלהם, רמת המתח איתה הם מתמודדים וכו׳. כמו כן יבדקו הצרכים הרצונות, השאיפות והמטרות של העובדים ושל הארגון. ורק אז, בוחרים בדרך המתאימה ביותר להגיע למטרה, מתוך מגוון האפשרוית: בדיקות רפואיות, אימוני כושר, תזונה, פעילות קבוצתית/אישית, קורסים/הרצאות להעלאת המודעות ולהעברת ידע, פעילות לעובדים ו/או למשפחות העובדים, מדדים, יצירת מערכות תגמול לעמידה ביעדים וכו׳.

איך מתחילים?
מאד פשוט, יוצרים קשר ומזמנים פגישת היכרות, ללא התחייבות.

ליצירת קשר - לחצו כאן.

לכתבה בנושא שפורסמה בגלובס, המסתמכת על מאמר שהתפרסם ב Harvard Business Review -  
״מחקר: עובדים שאוכלים מזון בריא פרודוקטיביים יותר״